Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Hudba
  • Účastníci Letních hornových kurzů ve Vernéřovicích

Účastníci Letních hornových kurzů ve Vernéřovicích

Kateřina Ostradecká, foto Martin Máslo

Sobota, 6. srpna 2022

Účastníci Letních hornových kurzů ve Vernéřovicích

Prohlédněte si atmosféru koncertu mladých hornistů ve vernéřovickém kostele sv. Michaela Archanděla a přilehlém hřbitově v naší fotogalerii. 

Na středečním koncertu účastníků Letních hornových kurzů ve vernéřovickém kostele sv. Michaela Archanděla zazněla premiéra Halali pro soubor lesních rohů rezidenčního skladatele festivalu Kryštofa Marka. Kompozice je dedikována hudebnímu festivalu Za poklady Broumovska. Halali zazní i v rámci závěrečného sobotního slavnostního zakončení kurzů v broumovském klášteře v sobotu 6. 8. dopoledne.

Letní hornové kurzy se z původně doprovodného programu festivalu Za poklady Broumovska staly největší evropskou akcí podobného charakteru a plně se osamostatnily. Vysoká úroveň posluchačů dává festivalu možnost podporovat mladou nastupující generaci umělců a představuje hru na lesní roh v širším kontextu.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)