Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Hudba
  • Úspěch žesťového dua Mini ze ZUŠ Broumov

Úspěch žesťového dua Mini ze ZUŠ Broumov

ZUŠ Broumov

Úterý, 22. října 2019

Úspěch žesťového dua Mini ze ZUŠ Broumov

Ve čtvrtek 16. října se konal již 26. ročník Dittersovy soutěže v komorní hře Vidnava 2019. Je už tradicí, že se v posledních letech účastní této soutěže i žáci ze Základní umělecké školy v Broumově.

Letos to bylo Žesťové duo MINI v obsazení: Kája Středová - trubka a Vojta Pelán - baskřídlovka. Se svým programem barokních intrád získali v nulté kategorii těch nejmenších žesťařů - ve které bylo evidováno sedm souborů z celé ČR(!) - krásné 2. místo.

Káje a Vojtovi srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho sil do další umělecké práce a ať jim dává smysl a radost to, v čem se pilně snaží zdokonalit. Všem zúčastněným a předně paní učitelce Lence Němcové a pak nepochybně i rodičům žáků patří velký dík za velmi povedenou spolupráci a velkou podporu.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)