Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Hudba
  • V broumovském klášteře zahraje skvělý mezinárodní kvartet

V broumovském klášteře zahraje skvělý mezinárodní kvartet

Kateřina Ostradecká

Pondělí, 25. listopadu 2019

V broumovském klášteře zahraje skvělý mezinárodní kvartet

Nemáte program na středeční večer? Pak zavítejte do Kreslírny broumovského kláštera, kde 27. listopadu od 19 hodin vystoupí respektovaní mladí hudebníci Alf Carlsson / Jiří Kotača Quartet.

Koncert se koná v rámci pravidelných hudebních večerů klubu Artcafé. Tentokrát se publiku představí úžasní hudebníci Peter Korman, Kristián Kuruc, Alf Carlsson a Jiří Kotača, kteří si již vydobyli své místo na česko-slovenské hudební scéně.

Členové kvarteta spolupracují s renomovanými seskupeními, jako jsou Matúš Jakabčic big band, Gustav Brom big band nebo Heart of Dixie, a pravidelně se objevují na nahrávkách ČRo. Také se účastnili několika televizních produkcí (Adéla show nebo Terra Musica na ČT).

"Švédský kytarista Alf Carlsson a český trumpetista Jiří Kotača se původně potkali jako studenti na hudební akademii Codarts v nizozemském Rotterdamu. Přibrali k sobě bubeníka Kristiána Kuruce a kontrabasistu Petera Kormana a nyní vystupují s velmi zajímavým jazzovým repertoárem, který se skládá z vlastních kompozic a aranžmá. Těšíme se na krásný hudební večer," láká na koncert Dana Černotová z pořádajícího Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov.

Vstupenky za 190 nebo 150 Kč (pro členy klubu ArtCafé) je možné zakoupit na pokladně prohlídkového okruhu broumovského kláštera nebo online na webu kláštera v kalendáři akcí. 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)