Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Hudba
  • Webrovkafest 2022 na obzoru
banner

Webrovkafest 2022 na obzoru

Trutnovská alternativní scéna z. s., foto archiv

Pondělí, 14. listopadu 2022

Webrovkafest 2022 na obzoru

Švihadlo, Ondřej Smeykal či Tomáš Kočko & Orchestr – Webrovkafest na Klučance nabízí skvělý hudební program i divadelní program. Koná se v sobotu 19 listopadu v Dědově v areálu Klučanky. Akce je charitativní na podporu dětí z dětských domovů.

Dvacátý první ročník charitativního festivalu na podporu dětí z dětských domovů Webrovkafest na Klučance se pomalu blíží. Uskuteční se 19. listopadu 2022 od 14:30 hodin v objektu Klučanky v Dědově u Teplic nad Metují. Jako každý rok jsme se snažili sestavit co nejpestřejší hudební přehlídku a věříme, že se nám to podařilo. Těšit se můžete například na jednu z nejlepších moravských folklórních kapel Tomáš Kočko & ORCHESTR, nestory českého reggae Švihadlo či geniálního hráče na didgeridoo a gong Ondřeje Smeykala. Skvělým zážitkem bude jistě i vystoupení mladé desetičlenné jazz-funkové kapely MyBand! z Trutnova, poprvé také dorazí hosté z nedalekého Polska – thrash metalová kapela Schizodeath z Walbzricha. Chybět nebude ani divadelní představení. Akci zahájí divadelní spolek BAF z Hostinného se svou autorskou hrou Atentát. Jako jeden z moderátorů se místnímu publiku představí mistr slam poetry Anatol Svahilec. Během festivalu bude také znovu probíhat dobročinná aukce obrazů a fotografií od mnoha různých autorů. Peníze z této aukce budou přidány k výtěžku, který tradičně věnujeme Institutu zážitkové pedagogiky na krytí zážitkových pobytů dětí z dětských domovů na Klučance.

Letošní ročník bude v podtitulu věnován hrdinům, tedy všem jejichž činy stojí za to, aby nebyly zapomenuty. Ať se jedná o I., II., III. odboj nebo o obyčejné lidi, kteří neváhají nasadit své vlastní životy při záchraně druhých.

Občerstvení budeme jako vždy podávat do rozložitelných bioplastových kelímků. K dopravě na festival můžete využít vlakových spojů, které jsou uvedeny na našem webu, měla by být opět v provozu zastávka Dědov. Pokud ne, zastávka v České Metuji je vzdálena necelý kilometr. Po skončení programu na hlavní scéně bude opět přistaven autobus, který zdarma pojede směr Trutnov. V případě většího počtu zájemců je možné domluvit odvoz i dalších měst v okolí.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem partnerům a sponzorům, bez kterých by nebylo možné takovouto akci uspořádat.

Více informací na www.webrovkafest.com nebo na Facebooku - Webrovkafest na Klučance 2022

 

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)