Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání

Jarmark a soutěž o nejlepší buchtu ve Zdoňově

Michaela Plchová, foto archiv spolku Trinitas

Čtvrtek, 14. července 2022

Jarmark a soutěž o nejlepší buchtu ve Zdoňově

V neděli 17. 7. proběhne od 10 hodin 2. ročník Zdoňovského jarmarku a soutěž o nejlepší zdoňovskou buchtu.

Spolek Trinitas, který se snaží zachránit zdoňovský Kostel Nejsvětější Trojice, srdečně zve na 2. ročník Zdoňovského jarmarku.  Jako na každém správném jarmarku, budou k prodeji lokální produkty, pro děti jsou připraveny tvořivé dílničky a prohlédnout si miniZoo. V rámci jarmarku proběhne také oblíbená pekařská soutěž O nejlepší zdoňovskou buchtu – ve slané i sladké variantě. Pekařské umění soutěžících budou moci ochutnat a posoudit všichni návštěvníci. Registrace pekařů a pekařek proběhne na začátku jarmarku v 10 hodin, zapojit se mohou i nezdoňovští.

V průběhu akce k poslechu zahraje a zazpívá hudební sousedský sbor NaŽďár a od 14 hodin proběhne v Kostele Nejsvětější Trojice koncert duchovní hudby Ondřeje Muchy (harmonium) a Gabriely Němcové (zpěv). Výtěžek z celé akce bude použit na záchranu Kostela Nejsvětější Trojice ve Zdoňově.

 

 

 

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)