Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Ostatní kultura
  • Sochařská linka festivalu Sculpture line zavítala do Broumova
banner

Sochařská linka festivalu Sculpture line zavítala do Broumova

Jitka Exnerová

Pondělí, 9. září 2019

Sochařská linka festivalu Sculpture line zavítala do Broumova

Sochařská linka festivalu Sculpture line zavítala do Broumova již podruhé! Levitují postava střeží Mírové náměstí a plastika Archimedona je každé ráno v obležení žáků, kteří oddalují svůj příchod do školních lavic.

Součástí festivalu je doprovodná výstava Girls, Girls, Girls & Boys, kterou je možné navštívit do 27. září 2019 ve výstavní síni LokArt. Jedná se o výstavu, kde se dívky prezentují obrazy a látkovými kolážemi. Chlapci ukazují prostorová díla. K vidění je plastika Jana Dostála vykroužené linie, 3D tisk Tomáše Pavlackého a mnohé další. Přijďte navštívit výstavní síň LokArt v budově Café Herzog.

Foto Jan Záliš

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)