Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Ostatní kultura
  • Své filmy představí doyen polických filmařů Karel Pfeiffer

Své filmy představí doyen polických filmařů Karel Pfeiffer

Pavel Frydrych

Pátek, 21. srpna 2020

Své filmy představí doyen polických filmařů Karel Pfeiffer

Doyen polických filmařů Karel Pfeiffer je posledním, který představí své filmy na Terase v Polici nad Metují v letošním roce. Na terase před Muzeem papírových modelů v Polici nad Metují se začne v sobotu ve 20 hodin.

Tvorba Karla Pfeiffera je v místě dostatečně známá, ale přesto je potřeba připomenout třeba jeho filmy o skocích na lyžích. Pan Pfeiffer tento sport stále miluje, ač se postupem času u nás dostává na okraj zájmu. Ale filmový večer nebude jen o skokanech na lyžích a zimních sportech.

Na Terase uvidíte filmy z Police a o Polici a jejím nejbližším okolí. A kromě tvorby pana Pfeiffera zhlédneme i krátké filmy ze Slavného a Broumovských stěn, jejichž autorem je pokračovatel rodové filmařské tradice, pravnuk Karla Pfeiffera, Darek Husták.

Třetí filmový večer na Terase nabídne unikátní možnost srovnání pohledů na svět rozdílných generací. Jeden pohled podepřený životní zkušeností a oproti tomu pohled mládí, které rádo přijímá výzvy a nebojí se experimentování.

V rámci Nové Terasy 2020 pořádá spolek Apeiron s podporou Města Police nad Metují. Při nepříznivém počasí se promítání přesouvá do Zeleného domečku. Vstupné je doborovolné.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)