Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Večerní klášter hostil návštěvníky

Martina Junková, foto M. Máslo, V. Matějíček

Středa, 25. května 2022

Večerní klášter hostil návštěvníky

Do večerního kláštera Broumov zavítalo v rámci Muzejní noci více než 300 návštěvníků.

Muzejní noc na Broumovsku, která se uskutečnila v sobotu 21. května 2022 v broumovském klášteře, přilákala více než 300 návštěvníků. V době mezi 19. a 22. hodinou měli návštěvníci možnost zdarma navštívit prostory kostela sv. Vojtěcha, středověkou klášterní písárnu, Dětskou galerii Lapidárium s výstavou Oľgy Paštékové a doprovodným workshopem pro děti, Galerii Dům s výstavou Markéty Hlinovské a večerně osvětlenou klášterní zahradu s venkovní výstavou Kryštofa Kaplana a Petra Šťastného.

Festival muzejních nocí 2022 pořádala Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., s podporou Ministerstva kultury.  V broumovském klášteře se na pořádání spolupodílelo Vzdělávací a kulturní centrum Broumov spolu s Klášter Broumov servisní.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)