Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Společnost HAUK s.r.o.

Hauk, s. r. o.

Neděle, 12. března 2023

Společnost HAUK s.r.o.

Firma HAUK s.r.o. se zabývá především výrobou svařovaných, lisovaných a interiérových dílů pro automobilový průmysl, a to již od roku 1990, převážně pro ŠKODA a.s. a koncern VW. 

Denně odjíždí na výrobní linky závodů Kvasiny, Mladá Boleslav a Bratislava několik stovek druhů výrobků, všechny vznikají v Polici nad Metují.

Ryze česká rodinná firma HAUK sídlí ve východních Čechách na Náchodsku blízko hranice ČR s Polskem ve čtyřtisícovém městečku Police nad Metují. Firma využívá k výrobě své dva závody, které se nacházejí v průmyslové zóně v Polici nad Metují. Společnost HAUK s.r.o. je významný zaměstnavatel v regionu, v současnosti dává práci více než 500 pracovníkům a v roce 2022 dosáhla obratu 2,3 mld. Kč.

Sportovní centrum Artamon

Sportovní centrum Artamon v Bukovici vystavěli a veřejnosti otevřeli manželé Petr a Petra Haukovi v roce 2022. Centrum se nachází v obci Bukovice na okraji Police nad Metují s výhledem na stolovou horu Ostaš. Návštěvníkům nabízí široké sportovní vyžití – krytá hala disponuje třemi velkými hřišti. Kromě tenisu si zde můžete zahrát nohejbal, volejbal, fotbal a badminton. V prvním patře se nachází stylově a moderně vybavená posilovna, dokončuje se wellness centrum. Venkovní kurty zase skýtají vyžití pro milovníky plážového volejbalu, tenisu a fotbalu, dokončují se originální 2 hřiště pro adventure golf, celkem 36 jamek. Zábavu zde najdou i nejmenší, ke kurtům přiléhá nové dětské hřiště a pro ty, kteří si potřebují dát pauzu, je v přízemí areálu bar s bistrem, dětským koutkem, prodejnou a půjčovnou sportovního vybavení a vnitřním i venkovním posezením.

 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)