Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Rallye Sudety má za sebou jeden z nejpěknějších ročníků
banner

Rallye Sudety má za sebou jeden z nejpěknějších ročníků

Tomáš Čada, foto Miloš Lubas

Úterý, 12. září 2023

Rallye Sudety má za sebou jeden z nejpěknějších ročníků

O víkendu se jel 29. ročník Rallye Sudety. Podívejte se na fotogalerii a výsledky.

29. ročník MTB maratonu Redpoint Rallye Sudety je již minulostí, ale byl to ročník, který se zapsal do historie jako jeden z nejpěknějších a nejteplejších. Na hlavní 107 km dlouhé trati obhájili svá vítězství z roku 2022 Michal Bubílek (Kross Bikeranch Team, 5:05:21) i Milena Kalašová (K3 Performance, 5:56:30). Stejně tak na 60 km trati Filip Seidl (Head Pro Team Opava, 2:20:26), kde však mezi ženami zvítězila poprvé Jana Milec Jiřincová (TFD, 2:53:45). Na nejkratší 33 km trati byli nejrychlejší Tomáš Janovský (MS Bike Academy Racing, 1:15:29) a Barbora Famfulíková (Cykloklub Jičín, 1:35:21). Více v předběžných výsledcích, pokud máte nějakou reklamaci, napište do úterý 13. 9. na redpointteam@seznam.cz. Děkujeme vám všem, kteří jste přijeli a startovali, se závodem jakkoli pomáhali nebo třeba jen někde na trati fandili. Zvláštní poděkování zaslouží Město Teplice nad Metují a obce DSO Broumovsko za technickou pomoc a zajištění občerstvovacích stanic.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)