Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Fotbal
  • Ani tři branky bývalého ligového hráče a reprezentanta Marka Kuliče proti Polici nestačily
banner

Ani tři branky bývalého ligového hráče a reprezentanta Marka Kuliče proti Polici nestačily

René Herzán

Pondělí, 1. října 2018

Ani tři branky bývalého ligového hráče a reprezentanta Marka Kuliče proti Polici nestačily

V dresu Olympie nastoupil proti Polici nad Metují dvanáctinásobný reprezentant a bývalý ligový hráč Sparty Praha či Hradce Králové Marek Kulič a trefil se hned třikrát. Ale ani to proti rozjeté Polici nestačilo. Ta měla v sobotu také tříbrankového střelce Tomáše Muchu, a i když dohrávala v 10 bez vyloučeného Klapkovského, tak zvítězila 6:4.

1.A třída

FC Olympia HK - FK Kratonohy B - Spartak Police nad Metují 4 : 6 (1 : 4)

Střelci: 7. Kulič Marek, 70. Kulič Marek, 75. Klapka Filip, 90. Kulič Marek - 14. Mucha Tomáš, 18. Mucha Tomáš, 27. Klapkovský Josef, 40. Mucha Tomáš, 57. Awuku Felix, 87. Tauc Jiří

Sestava Police: Bouška Tomáš, Ansuma Musa, Čermák Jaroslav, Kudláček Ladislav, Mucha Tomáš (C) (83. Tauc Jiří), Jandík Marek, Jaroš Jaroslav, Klapkovský Josef, Hauschke Jakub, Rieger Bohuslav, Hejnyš Milan (46. Awuku Felix)

"V krásném areálu v Kuklenách a díky naším fanouškům téměř v domácím prostředí jsme viděli brankové hody. V 63. minutě pro nás nepochopitelná červená karta a v ten moment jsme se báli o výsledek. Propadali jsme ve hře a domácí naše chyby trestali. Uklidnění přinesl šestý gól v podání stroje Jiřího Kouřáka Tauce, který sólo přes půl hřiště mazácky zakončil do sítě domácích. S udělením červené karty nesouhlasíme. Tento výrok hrubě ovlivnil poklidné utkání, ze kterého bereme důležité tři body," řekl po zápase předseda polického oddíli Karel Klimeš.

"Po slibném začátku utkání jsme vlastními chybami posadili Spartak do sedla a zbytek zápasu jen marně dotahovali skóre. V gólové show vynikli autoři hattricků, náš Mára Kulič a hostující Tomáš Mucha. Hosté si všechny body odváží do Kladského pomezí zaslouženě," dodal vedoucí domácího týmu Osvald Liebisch.

Slovan Broumov - FC Nový Hradec Králové 2 : 0 (1 : 0)

Střelci: 29. Hečko Miroslav (pen.), 55. Hečko Miroslav

Sestava Broumova: Drahorád Jakub, Frydrych Tomáš, Gago Ondřej (C), Štejnar Martin, Němeček Tomáš (71. Spišák Ondřej), Hečko Miroslav (73. Čihák Vlastimil), Wilke Ervín, Svoboda David, Gago Marek (55. Šimon Jakub), Michálek Jan, Kotyza Jan (62. Hanzlík Ladislav)

"Těší pouze domácí vítězství. Ke spokojenosti a herní pohodě máme hodně daleko," uvedl trenér Broumova Ondřej Zinke.

1.B třída

SK Albrechtice nad Orlicí - Lokomotiva Meziměstí 3 : 4 (2 : 2)

Střelci: 20. Hořínek David, 32. Sršeň Ladislav, 90. Hořínek David - 25. Mucha Josef, 40. Kubeček Jakub, 56. Kubeček Jakub, 58. Krejčí Vojtěch

Sestava Meziměstí: Čížek Petr, Škoda Jakub (83. Sedláček Tomáš), Krejčí Vojtěch (89. Bárta Petr), Urban Patrik, Šprinc Petr, Hanák Lukáš, Gajdoš Petr (C), Smrček Pavel, (70. Smrček Jakub), Škola Adam, Kubeček Jakub, Mucha Josef

"Dnes se hrálo v podstatě o šest záchranářských bodů. Nedůsledností našeho týmu v obranné fázi jsme nezískali ani jeden. Dostat doma čtyři kusy je trestuhodné. Chce to radikální změnu. Soupeř byl lepší a vítěztví si zasloužil," řekl sekretář Albrechtic jiří koblmüller.

Člen výboru a správce hřiště Meziměstí Patrik Urban dodal: "Konečně můžu napsat, že jsme začali proměňovat šance. Od začátku jsme byli lepším týmem. Domácím jsme dovolili dát dva laciné góly. Ale čtyři vstřelné branky nám zajistily výhru, která snad nebyla poslední."

Okresní přebor

Slavoj Teplice nad Metují - Sokol Velká Jesenice 3:0 (1:0)

Střelci: 20. Fichtner Zdeněk (pen.), 50. Kretschmer Denis, 75. Fichtner Zdeněk

TJ Velichovky - Sokol Mezilesí 0:2 (0:2)

Střelci: 24. Vítek Jan, 30. Škoda Adam (pen.)

Sokol Hejtmánkovice - SK Babí 2:0 (2:0)

Střelci: 9. Hušek David, 41. Hušek David

Jiskra VEBA Machov - Velké Poříčí 3:0 (1:0)

Střelci: 43. Martinec Pavel (pen.), 59. Kubeček Lukáš, 72. Scholz Vojtěch

TJ Dolany - Jiskra Martínkovice 1:0 (1:0)

Střelci: 25. Kulang Jaroslav (pen.)

AFK Hronov - Stárkov 3:0 (2:0)

Střelci: 3. Pylyp Igor, 21. Valtera Jakub, 55. Neuschl Martin

Sokol Zábrodí - TJ Červený Kostelec 2:6 (1:1)

Střelci: 43. Malina Lukáš (vl.), 50. Kaválek Pavel - 17. Marek Dominik, 65. Mudroch Zdeněk, 70. Malina Lukáš, 75. Malina Lukáš, 86. Malina Lukáš, 89. Kubeček Tomáš

Okresní soutěž

Sokol Otovice - Sokol Křinice 1:5 (0:1)

Střelci: 83. Vogel Petr - 35. Kovač Josef, 55. Botoš David, 60. Plný Tomáš, 68. Plný Tomáš, 70. Horváth Petr

Sokol Heřmánkovice - Lokomotiva Meziměstí 3:1 (2:0)

Střelci: 10. Pražák Lubomír, 27. Balín Miroslav, 80. Bouška Petr (pen.) - 75. Janata Libor

Sokol Božanov - Rasošky 5:2 (2:1)

Střelci: 19. Kitler Jindřich, 27. Brandejs Milan, 48. Kitler Jindřich, 61. Kitler Jindřich (pen.), 81. Kitler Jindřich - 23. Vymetálek Jiří, 56. Kvaček Lukáš

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)