• Broumov rozstřílel Českou Skalici 5:0. Police vede tabulku

Broumov rozstřílel Českou Skalici 5:0. Police vede tabulku

René Herzán

Pondělí, 15. října 2018

V 10. kole 1.A třídy Slovan Broumov porazil Českou Skalici 5:0. Dvě branky vstřelil Hečko, po jedné přidali Wilke a Kotyza a jednu si Skalice dala sama. Police po výhře v Kunčicích 2:1 vede tabulku soutěže.

1.A třída

Slovan Broumov - SK Česká Skalice 5 : 0 (4 : 0)

Střelci: 20. Hečko Miroslav, 27. Kotyza Jan, 38. Wilke Ervín, 42. Hečko Miroslav, 84. Novotný Václav (vlastní)

Sestava Broumova: Drahorád Jakub, Gago Ondřej (C) (59. Frydrych Tomáš), Štejnar Martin, Panny David, Němeček Tomáš (74. Hanzlík Ladislav), Kotyza Jan (69. Salfický Ondřej), Hečko Miroslav, Wilke Ervín (88. Zinke Ondřej), Šimon Jakub (51. Svoboda David), Gago Marek, Michálek Jan

"Do utkání jsme vstoupili aktivně, k vidění bylo několik pohledných kombinačních akcí a hlavně čtyři branky. Druhý poločas se bohužel "hra" vytratila a utkání se spíše dohrávalo. Za první poločas, ale zaslouží kluci pochvalu," řekl trenér Broumova Ondřej Zinke.

Vedoucí týmu Skalice Stanislav Hanel dodal: "Můžeme jen domácím pogratulovat k zaslouženému zisku tří bodů."

SK Bystřian Kunčice - Spartak Police nad Metují 1 : 2 (1 : 2)

Střelci: 45. Hantsch Petr - 6. Klapkovský Josef, 16. Awuku Felix

Sestava Police: Bouška Tomáš, Ansuma Musa, Kudláček Ladislav, Mucha Tomáš (C) (71. Bergmann Adam), Jandík Marek, Jaroš Jaroslav, Hauschke Jakub, Klapkovský Josef, Kollert Jiří (90. Hejnyš Milan), Šolc Petr, Awuku Felix (83. Tauc Jiří)

"Police má v týmu hráče divizních kvalit, kteří nás během úvodní čtvrhodiny dvakrát potrestali. Teprve za stavu 0:2 jsme začali hrát a do šatny dali kontaktní gól. V druhé půli jsme přežili úvodní šance soupeře a poté jsme sahali po vyrovnání, ale šance jsme bohužel neproměnili," uvedl sekretář domácích Z. Šolc.

Trenér Police Lukáš Lorenc dodal: "Utkání mělo spíš podobu taktické bitvy. Rozhodly individuální schopnosti některých našich hráčů."

1.B třída

Slavoj Předměřice nad Labem - Lokomotiva Meziměstí 3 : 0 (2 : 0)

Střelci: 9. Pekáč Štěpán, 29. Bouček Josef, 90. Strakatý Martin

Sestava Meziměstí: Čížek Petr, Škoda Jakub (46. Sedláček Tomáš), Urban Patrik, Šprinc Petr, Šnábl Petr, Gajdoš Petr (C)(73. Troják Petr), Smrček Pavel, Škola Adam, Kubeček Jakub, Mucha Josef, Smrček Jakub (80. Borůvka Adam)

Vedoucí mužstva Pšenička(domácí):

"Z naší strany to žádná fotbalová paráda nebyla. Dokázali jsme však vstřelit tři branky a dobře bránit výsledek," řekl vedoucí mužstva Předměřic Pšenička.

Člen výboru a správce hřiště Meziměstsí Patrik Urban dodal: "Po dvou vítězství opět prohra. Dnes jsme nebyli v plné síle, ale to není výmluva. Prvni poločas jsme soupeři darovali a dostali dva laciné góly. Druhý poločas už byl náš, ale gólovou akci jsme si nevytvořili. Nepředvedli jsme fotbal, který umíme zahrát."

Okresní přebor

TJ Dolany - Červený Kostelec 2:8 (1:3)

Střelci: 42. Černohlávek Michal, 71. Ulrych Roman - 15. Tipelt Matěj, 23. Tipelt Matěj, 33. Dostál Jáchym, 64. Malina Lukáš, 72. Malina Lukáš, 73. Marek Dominik, 81. Malina Lukáš, 86. Malina Lukáš

Jiskra Martínkovice - Velké Poříčí 2:0 (1:0)

Střelci: 26. Janek Ondřej, 70. Kindl Jakub

Jiskra VEBA Machov - SK Babí 4:1 (1:0)

Střelci: 39. Švorčík Kamil, 55. Teichman Roman, 72. Teichman Roman, 79. Martinec Pavel - 72. Hron Marek

Sokol Hejtmánkovice - Stárkov 3:2 (1:1)

Střelci: 37. Hušek David,65. Hušek David ,68. Hušek David - 12. Lokvenc Lukáš (pen.), 80. Lokvenc Lukáš

Slavoj Teplice nad Metují - AFK Hronov 5:1 (3:1)

Střelci: 8. Fichtner Zdeněk, 21. Řeháček Tomáš, 25. Otta Tomáš, 60. Fichtner Zdeněk, 77. Lauryn Radek - 29. Valtera Jakub

TJ Velichovky - Sokol Velká Jesenice 2:3 (1:1)

Střelci: 35. Karel Martin, 77. Dyrc Petr - 25. Krčil Vojtěch, 74. Tulej Tomáš, 90. Krčil Vojtěch

Sokol Zábrodí - Sokol Mezilesí 3:2 (0:1)

Střelci: 54. Rompotl Tomáš, 59. Stehlík Vojtěch (pen.), 75. Malinský Lukáš (pen.) - 24. Škoda Pavel, 85. Králíček Jan

Okresní soutěž

Sokol Heřmánkovice - Sokol Otovice 1:3 (1:0)

Střelci: 3. Pražák Lubomír - 66. Stach Jakub, 75. Franc Pavel, 81. Korityák Milan

Rasošky - Sokol Křinice 1:0 (0:0)

Střelci: Lazarik Tomáš

Sokol Božanov - Lokomotiva Meziměstí 3:5 (1:4)

Střelci: 17. Chotěborský Petr, 58. Hypšman Daniel, 66. Kitler Jindřich - 6. Ptáček Jiří, 13. Holman Radek, 38. Poliak Albín, 43. Škoda Jakub, 69. Pokorný Tomáš