• Meziměstí slaví první výhru v 1.B třídě

Meziměstí slaví první výhru v 1.B třídě

René Herzán

Pondělí, 10. září 2018

V 5. kole fotbalové 1.B třídy tým Meziměstí porazil na domácím hřišti Doudleby 1:0. Vítěznou branku vstřelil už ve 3. minutě kapitán Petr Gajdoš. Meziměstí tak získalo první body v soutěži. Police se po vítězství v Černilově dostala v tabulce 1.A třídy před Broumov, který vysoko prohrál na Lokomotivě Hradec Králové.

1.A třída

FK Černilov - Spartak Police nad Metují 2 : 4 (1 : 0)

Střelci:37. Matoušek Tomáš, 82. Šmied Michal - 57. Klapkovský Josef, 59. Klapkovský Josef, 76. Ansuma Musa, 91. Mucha Tomáš

Sestava Police: Bouška Tomáš, Vik Petr (72. Mucha Tomáš), Ansuma Musa, Žiga Martin (46. Awuku Felix), Kudláček Ladislav, Čermák Jaroslav (89. Tauc Jiří), Jandík Marek, Kollert Jiří (C), Jaroš Jaroslav, Klapkovský Josef, Hauschke Jakub

"Dva rozdílné poločasy. V prvním jsme byli herně i střelecky aktivnější, ale byla z toho jediná branka. Jinak jsme nechali vyniknout brankáře hostí. Po pauze Police doplnila svou africkou sílu i kvalitu střídáním, chytli se i ostatní její hráči a otočili stav. Snížení nepomohlo, protože to byla naše jediná větší šance ve druhé půli," řekl po zápase sekretář domácích Martin Šmied.

Předseda polického oddílu Karel Klimeš dodal: "Utkání se hodnotí jistě kladně. I za nepříznivého skóre jsme věřili, že jsme schopni utkání zvrátit v náš prospěch. Děkuji celému kolektivu. Velké blahopřání Tomáši Muchovi k narození dcery."

TJ Lokomotiva Hradec Králové - Slovan Broumov 5 : 0 (2 : 0)

Střelci: 41. Drozd David, 44. Gago Ondřej (vlastní). 49. Havlíček Jan, 66. Drozd Pavel, 74. Havlíček Jan

Sestava Broumova: Drahorád Jakub, Frydrych Tomáš, Gago Ondřej (C), Němeček Tomáš (46. Salfický Ondřej), Kotyza Jan, Hečko Miroslav, Wilke Ervín, Šimon Jakub, Svoboda David (54. Panny David), Schubert Jan (46. Štejnar Martin), Michálek Jan (49. Spišák Ondřej)

"Po celý zápas jsme hru kontrolovali a byli lepším mužstvem. Hosté spoléhali na brejky, které jsme pohlídali a zaslouženě vyhráli," uvedl za domácí tým Michal Sobotka.

1.B třída

Lokomotiva Meziměstí - Velešov Doudleby n. O. 1 : 0 (1 : 0)

Střelci: 3. Gajdoš Petr

Sestava Meziměstí: Čížek Petr, Sedláček Jan, Lukasik Maciej (93. Sedláček Tomáš), Smrček Pavel, Šprinc Petr (57. Kubeček Jakub), Hanák Lukáš, Gajdoš Petr (C), Šnábl Petr, Škoda Jakub, Krejčí Vojtěch (86. Škola Adam), Mucha Josef

"V prvním poločase jsem soupeře jednoznačně přehrávali a jako každý zápas jsme si vytvořili mnoho brankových příležitostí, ale do brány se dostala jen jediná. Celý zápas se hrálo dost tvrdě a potvrdil to druhý poločas, kdy se hosté spíše věnovali rozhodčím než fotbalu, a tak tu máme první body v sezóně!! V neposlední řadě bychom chtěli vyzdvihnout výkon rozhodčích," řekl hráč a člen představenstva Jan Kubeček.

Okresní přebor

Jiskra Martínkovice - Sokol Hejtmánkovice 2:2 (1:0)

Střelci: 35. Mihálik Lukáš, 57. Mihálik Lukáš - 73. Hušek David, 85. Harasevič Miroslav

Sokol Mezilesí - Stárkov 0:3 (0:1)

Střelci: 27. Schreiber Pavel, 52. Lokvenc Lukáš, 77. Lokvenc Lukáš

TJ Dolany - Sokol Zábrodí 4:0 (2:0)

Střelci: 10. Ameti Ersin, 33. Kopecký Jakub, 65. Záliš Vojtěch, 71. Ameti Ersin

Jiskra VEBA Machov - Slavoj Teplice nad Metují 3:0 (0:0)

Střelci: 54. Švorčík Kamil, 71. Kubeček Lukáš, 84. Zima Jiří

Červený Kostelec - AFK Hronov 4:2 (2:0)

Střelci: 38. Hundák Jakub, 40. Hundák Jakub, 57. Malina Lukáš, 88. Malina Lukáš - 70. Vursta Mykola, 77. Vursta Mykola

SK Babí - Sokol Velká Jesenice 5:0 (3:0)

Střelci: 9. Hátaš David, 11. Balek Jan, 37. Hátaš David, 53. Hron Marek, 63. Hron Marek

TJ Velké Poříčí - TJ Velichovky 0:0

Okresní soutěž

Sokol Křinice - TJ Rasošky 4:0 (3:0)

Střelci: 12. Válek Jan, 19. Válek Jan, 29. Horváth Petr, 73. Pražák Jan

Sokol Otovice - Sokol Heřmánkovice 3:1 (2:1)

Střelci: 16. Korityák Jakub, 11. Korityák Jakub, 75. Korityák Jakub - 7. Kment Michal

Lokmotiva Meziměstí - Sokol Božanov 5:3 (4:0)

Střelci: 1. Poliak Albín, 16. Škoda Jakub, 33. Škoda Jakub, 44. Ptáček Jiří, 77. Škoda Jakub - 50. Exner Pavel, 87. Bažout David, 90. Kitler Jindřich