Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Fotbal
  • Police vyhrála turnaj v Líbeznici. Gratuloval i Roman Šebrle
banner

Police vyhrála turnaj v Líbeznici. Gratuloval i Roman Šebrle

René Herzán

Neděle, 8. prosince 2019

Police vyhrála turnaj v Líbeznici. Gratuloval i Roman Šebrle

V sobotu 7. prosince se v Líbeznici u Prahy konal kvalitně obsazený turnaj Xyladecor Cup 2019 pořádaný distributorem a výrobcem této značky barev. Firma Davida Vávry z Police nad Metují byla na tuto akci pozvána poprvé a poličtí fotbalisti hned napoprvé udělali díru do světa!

"David oslovil mě a Máru Jandíka, abychom dali do kupy pár kluků a vyrazíme. Úroveň turnaje nás překvapila. Bylo tady pár futsalistů a třeba i hvězdný Roman Šebrle. Mimochodem, pohodový chlap a sympaťák. Naše první zápasy nevyšly vůbec podle našich představ, 2x remíza a jedna prohra, právě s týmem kolem Romana. Potom si vše sedlo a druhé kolo už jsme jeli na vítězné vlně až do konce. Takže v celkovém součtu, zaslouženě, první místo. Jsme rádi, že jsme mohli ten náš kout zase malinko zviditelnit," komentoval úspěch polických fotbalistů brankář a jeden z trenérů Spartaku Luboš Jansa.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)