Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Fotbal
  • V derby před rekordní návštěvou vyhrály Hejtmánkovice v penaltovém rozstřelu s Meziměstím
banner

V derby před rekordní návštěvou vyhrály Hejtmánkovice v penaltovém rozstřelu s Meziměstím

René Herzán

Neděle, 27. října 2019

V derby před rekordní návštěvou vyhrály Hejtmánkovice v penaltovém rozstřelu s Meziměstím

Před rekordní návštěvou se v sobotu hrál zápas 12. kola 1. B třídy. Derby Broumovska mezi Hejtmánkovicemi a Meziměstím skončilo po 90 minutách nerozhodně 1:1. Více než 250 diváků pak vidělo výhru domácích hráčů v penaltovém rozstřelu. Je nutné zmínit, že takto vyhrocený zápas se hrál ve velice přátelské atmosféře v rámci fair play.

Krajský přebor

Spartak Police nad Metují - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1 : 1 (1 : 1), na penalty 4 : 2

Střelci: 39. Rieger Bohuslav - 37. Počtýnský Jiří

Sestava Police: Vacho Libor, Rieger Bohuslav, Awuku Felix (72. Káva Matěj), Kudláček Ladislav, Franc Pavel, Jandík Marek (C), Růžička Pavel, Matějka Jakub, Klapkovský Josef, Havrda Ondřej (90. Mucha Tomáš), Ansuma Musa

"V dnešním utkání Spartaků hráli především prim oba fandící kotle. Na této úrovni si myslím, že to je pro fotbal jedině dobře. A ze svého pohledu jsem rád, že kluci i na můj určitý pokyn zvládli penaltovou loterii," uvedl předseda polického oddílu Karel Klimeš.

Předseda Rychnova Václav Brůžek dodal: "Před početnou diváckou návštěvou a před skvělým povzbuzováním obou táborů fanoušků, které může jen závidět i spousta ligových klubů, se hrál bojovný a vyrovnaný fotbal, jak na branky, tak i na břevna. Bod bereme. Škoda jen prohraných penalt, ale kdo by čekal, že brankář zůstane stát:)"

1. A třída

Slovan Broumov - SK Bystřian Kunčice 2 : 4 (1 : 1)

Střelci: 40. Michálek Jan, 46. Kotyza Jan - 8. Faltus Radim, 59. Faltus Radim, 65. Bendig Jiří, 76. Matějka Jaroslav

Sestava Broumova: Bouška Tomáš (66. Ponikelský Matěj), Gago Ondřej, Štejnar Martin (48. Pokorný Jiří), Kotyza Jan (C), Wilke Ervín, Šimon Jakub, Spišák Ondřej, Svoboda David, Gago Marek (79. Czyrski Marcin Pawel), Michálek Jan, Smrček Pavel (53. Kindl Jakub)

"Utkání jsme nezvládli, hráli jsme špatně. Kunčicím blahopřejeme k výhře. Minulý rok udělali 42 bodů jako my, mají stejný kádr, nebyl důvod si myslet, že jsme favorit, někteří hráči tomu uveřili a proto ten VÝSLEDEK. Nemáme kádr na to abychom někoho podcenili," uvedl trenér Slovanu Ondřej Zinke.

Vedoucí mužstva Kunčic Z. Šulc dodal: "Z Broumova se body moc nevozí o to více máme radost z naší troufám si tvrdit zasloužené výhry. Chválím kluky za odmakaný zápas."

1. B třída

Sokol Hejtmánkovice - Lokomotiva Meziměstí 1 : 1 (1 : 0), na penalty 4 : 3

Střelci: 10. Harasevič Miroslav - 57. Smrček Jakub

Sestava Hejtmánkovic: Fajstl Miroslav, Harasevič Miroslav, Harasevič Václav, Schubert Jan (72. Prokeš Daniel), Matouš Martin, Hušek David (85. Stupka Petr), Strazzer Petr (57. Franc Jiří), Richter Filip, Růžička Pavel (78. Bohatec Martin), Gago Tomáš (C)

Sestava Meziměstí: Sejkora Jakub, Urban Patrik, Šnábl Petr (C), Sedláček Jan, Hanzlík Ladislav, Jirásek Vojtěch, Mucha Josef, Škoda Jakub (90. Kitler Jindřich), Škola Adam (62. Sedláček Tomáš), Smrček Jakub (68. Jirásek Robert), Krejčí Vojtěch

"Dnešní utkání před vynikající návštěvou moc fotbalové krásy nepřineslo. Byl to spíše boj, ale i přesto si oba týmy vytvořily šance, které ale neproměnily. A tak nakonec remíza je zaslužená. V penatlovém rozstřelu čaroval nestárnoucí golman "Vajgl", a tak bod navíc zůstal doma," řekl drající trenér Miroslav Harasevič.

Trenér Meziměstí Jindrich Kitler dodal: "Dnes to bylo o tom, kdo využije svoje šance lépe, ale na obou stranách se proměnila jen jedna, a tak remíza byla spravedlivá. Škoda je, že druhý bod za penalty není u nás. Dnešní náštěva byla užasná a povzbuzující."

Okresní přebor

Velichovky - Velké Poříčí 1:3 (1:2)

Střelci: 26. Karel Martin - 24. Hanzl David, 37. Beran Aleš, 64. Hanzl David

Stárkov - Sokol Velká Jesenice 2:1 (1:0)

Střelci: 16. Ságner Patrik, 72. Schreiber Pavel - 46. Vít Jakub

Jiskra Martínkovice - SK Babí 1:1 (1:0)

Střelci: 43. Kollert Jan - 62. Hron Marek

Sokol Mezilesí - Červený Kostelec 2:3 (0:1)

Střelci: 56. Škoda Pavel, 80. Škoda Pavel - 10. Matějovic Tomáš, 49. Barták Matěj, 65. Vít Martin

Jiskra VEBA Machov - Sokol Zábrodí 3:1 (1:1)

Střelci: 8. Pataki Jan, 80. Martinec Pavel, 90. Kubeček Pavel - 14. Koval Ondřej

AFK Hronov - Slavoj Teplice nad Metují 3:0 (1:0)

Střelci: 35. Kollert David, 59. Kollert David, 64. Kollert David

Okresní soutěž

Rasošky - Sokol Božanov 1:3 (1:1)

Střelci: 8. Śmied Vojtěch - 12. Wilke Ervín, 65. Hypšman Daniel, 81. Hypšman Daniel

Spartak Police nad Metují B - Lokomotiva Meziměstí B 3:1 (1:0)

Střelci: 22. Tauc Jiří, 60. Gregar Tomáš, 88. Nosek Radovan - 56. Holman Radek

Dolany - Sokol Křinice 9:0 (6:0)

Střelci: 16. Karel Jaroslav, 28. Kvaček Lukáš (pen.), 31. Mach Kamil, 40. Sedláček Ondřej, 42. Sedláček Ondřej, 44. Mach Kamil, 50. Sedláček Ondřej, 69. Tokar Ivan, 74. Ulrych Roman

Sokol Otovice - Sokol Heřmánkovice 3:1 (1:1)

Střelci: 30. Dziak Lukáš, 61. Kratochvíl Radek, 74. Franc Pavel - 35. Seifrt Daniel

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)