Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Ostatní sporty
  • Broumovským judistům se v Polsku dařilo. Všichni mají medaili
banner

Broumovským judistům se v Polsku dařilo. Všichni mají medaili

René Herzán

Pátek, 15. března 2019

Broumovským judistům se v Polsku dařilo. Všichni mají medaili

V neděli 10. března startovalo 12 závodníků Judo Clubu Broumov na prvním turnaji ze seriálu Super Ligy v polském Jordanów Slaski. Každý z našich závodníků si odnesl medaili. Zlatou má i heřmánkovická judistka Kristýna Vondřejcová, která už hájí barvy SKP Judo Náchod.

Kristýna si i přes čtrnáctidenní zdravotní výpadek, kdy nemohla trenovat, ve své kategorii se všemi svými soupeřkami poradila před limitem a zaslouženě si do broumovského regionu přivezla zlatou medaili.

Z broumovských judistů se na nejvyšší stupeň postavili Benjamin Jarý, Václav Harasevič, Denis Zelený, Tereza Brutovská a Jan Lorenc. Stříbrné medaile mají Břetislav Verner ml., Andrea Staňková a Martin Hašek a s bronzovou medailí se do Broumova vrátili Štěpán Vlk, Anežka Ledvinová, Kateřina Harasevičová a Long Wu Manh.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)