Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Ostatní sporty
  • Grosshof je nejlepší devítijamkový golfový areál v České republice!
banner

Grosshof je nejlepší devítijamkový golfový areál v České republice!

René Herzán

Sobota, 7. prosince 2019

Grosshof je nejlepší devítijamkový golfový areál v České republice!

V celostátním hodnocení devítíjamkových golfových hřišť v České republice, které každý rok vydává spolek Všudehrálů, zvítězil broumovský golfový areál Grosshof! Všudehrálové hodnotí zvlášť osmnáctijamkové a devítijamkové areály a Grosshof se za rok 2019 dostal v hodnocení devítek na první místo ze všech devítijamkových areálů v ČR!

Spolek Všudehrálů v současnosti sdružuje 215 hráčů, každý z nich má odehráno 60 a více golfových hřišť po celé České republice. Každý Všudehrál může hlasovat v spolkovém hodnocení českých hřišť. Hlasuje se ve čtyřech kategoriích a udělují se body od 1 do 5 (maximum). Kategorie jsou Hra, Zázemí, Příroda, Atmosféra, z počtu udělených bodů v jednotlivých kategoriích se pak sestavuje celkový průměr, tedy absolutní vítěz.

V kategorii Atmosféra Grosshof obsadil druhé místo i v konkurenci všech golfových hřišť v České republice.

"Z umístění v kategorii devítijakových hrišť, ale také z umístění celkového, máme samozřejmě velkou radost. Na druhou stranu je to však současně i závazek, abychom ve snaze nabídnout na Grosshofu golfistům všech kategorií jak kvalitní hřiště, tak i příjemný celkový zážitek, rozhodně nepolevovali. V letošním roce jsme například začali nabízet ubytování v dalších nově vybudovaných pokojích a postupně pracujeme na rozšíření zavlažování fairvejí," komentoval tento úspěch manažer GC Grosshof Jan Bitvar.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)