Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Hrál se šachový přebor broumovských škol

René Herzán

Čtvrtek, 3. října 2019

Hrál se šachový přebor broumovských škol

V úterý 1. října zasedli k šachovnicím žáci 1. - 5. tříd obou základních škol v Broumově. Zajímavostí je, že v tabulce každé školy se na prvních dvou místech umístili kluci, kteří reprezentují Slovan Broumov v žákovských týmech. I na dalších místech se objevují další fotbalisti nebo ti, kteří se věnují jiným sportům. Pozitivní všestrannost!

V turnaji Masarykovy základní školy se v konkurenci 12 šachistů nejlépe umístil Tomáš Freiwald. Druhé místo obsadil Jonáš JIrman a třetí sestra vítěze Tereza Freiwaldová.

Třináct hráčů si poměřilo své síly v turnaji základní školy Hradební. Zde zvítězil Michal Štěpán před Ondřejem Veverkou a Matyášem Kohlem.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)