• SK Hubert Broumov zahájil střeleckou sezónu 2018

SK Hubert Broumov zahájil střeleckou sezónu 2018

René Herzán

Pátek, 13. března 2020

Střelecký klub Hubert Broumov zahájil v sobotu 10. března střeleckou sezónu 2018 čtvrtým ročníkem Memoriálu Karla Bernarda. Na tuto soutěž se sešlo 20 soutěžících, mezi kterými nechyběl zástupce rodiny pana Bernarda.

Střeleckými disciplínami v letošním ročníku byly terč orel 10 ran na vzdálenost 50 metrů s oporou volné tyče, bizon 10 ran na vzdálenost 50 metrů z volné ruky, běžící liška 10 ran na vzdálenost 35 metrů bez optiky a malorážní pistole 10 ran na vzdálenost 25 metrů. Výsledky každého jednotlivce ze všech disciplín byly sčítány a podle dosažených výsledků vzešlo umístění v celé soutěži.

Na 1. místě se umístil a putovní pohár získal Michal Doležal s celkovým počtem 398 bodů, 2. místo si vybojoval Josef Černý s 376 body a 3. příčku obsadil Radomír Pech s 372 body. Ředitelem soutěže byl Radomír Pech. Na hladký průběh soutěže dohlížel hlavní rozhodčí Josef Palhoun a předsedou hodnotící komise byl Luděk Sedláček.