Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Stolní tenis zakončil svoji sezónu

Stolní tenis zakončil svoji sezónu

Karel Gombarčík st., foto archiv TJ Slovan Broumov

Čtvrtek, 26. května 2022

Stolní tenis zakončil svoji sezónu

Přinášíme krátké shrnutí sezóny stolního tenisu 2021/2022 pod hlavičkou TJ Slovan Broumov.

TJ Slovan Broumov zaznamenal další úspěch oddílu ve finále čtyř družstvech Královéhradeckého kraje Českého poháru, když áčko skončilo na 2. místě v sestavě Gombarčík ml., Mifek, Brzecki. Výborně zahrál Gombarčík ml. s jednou porážkou a těsnou od ligového hráče s Hostinného. Další body přidali Mifek a Brzecki. Byl to opravdu velký úspěch, za nějž jim náleží velká gratulace. Áčko skončilo v divizi na výborném 3. místě. Body: Gombarčík ml.71-14, Kollert 51-26, Vodal 36-39, Brzecki 28-30, další body přidali i hráči z béčka Zhuravljev Mifek a Šuda.

Béčko získalo v krajském přeboru druhé třídy výborné 4. místo. Body: Zhuravljev 41-11, Mifek 36-17, Šuda 29-17, Richtr 4-22, další body přidali hráči z céčka. Céčko se jako nováček v regionálním přeboru umístilo na 9. místě. Body: Gombarčík st. 39-23, Černý 28-51, Holeček 27-52, Hornych 21-60, Rygl 6-2. Mládež skončila v regionálním přeboru na 4. místě.

Celkově se jednalo o výbornou sezónu a skvělou reprezentaci Broumova.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)