Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Stolní tenisté zahájili sezónu 2022-23
banner

Stolní tenisté zahájili sezónu 2022-23

Karel Gombarčík st., foto archiv TJ Slovan Broumov

Čtvrtek, 29. září 2022

Stolní tenisté zahájili sezónu 2022-23

TJ Slovan Broumov má za sebou první zápasy proti DTJ Hradec a TJ Jičín.

Stolní tenisté TJ Slovanu Broumov zahájili novou sezónu v oslabení o tři hráče základní sestavy Áčka i Béčka. Ze skupiny A vypadl Vodal, který přestal hrát a ze skupiny B vypadl kvůli nemoci Mifek a Zhurjlajev. Áčko zahájilo hru na svých stolech ráno 24. září proti DTJ Hradec a po velkém souboji skončilo zaslouženou remízou 9-9.

Odpoledne přijel nebezpečný Jičín. Hoši bojovali ve třech a utkání skončilo remízou 9-9. Výborně zahrál Gombarčík ml., který navázal na své skvělé výkony z minulé sezóny a neprohrál ani zápas. Získal 9 bodů, Kollert potvrdil výkonost se 6 body a Brzecki po tréninkovém výpadku kvůli dovolené 3 body. Dopoledne zaskočil Gombarčík, st. a na své soupeře nestačil.

Béčko hrálo v Žacléři a ráno vyhrálo 10-7, odpoledne pak prohrálo v Bernaticích10-5. Výborně zahrál Šuda se ziskem 7,5 bodu, přidal se Rygl s 3,5 body, Richtr získal 2,5 bodu a Černý 1,5 bodu. I přes oslabenou sestavu to byl paradní výkon. Jen tak dál!

Fotografie je pouze ilustrační.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)