Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Tenisová bitva s Lazy Lion

Jiří Ringel

Pátek, 17. května 2019

Tenisová bitva s Lazy Lion

Letošní antukovou sezónu jsme na tenisových kurtech ve Velké Vsi zahájili v sobotu 11. května téměř maratónským utkáním s náchodským týmem Lazy Lion, tvořeným dvanácti ostřílenými borci.

V nelítostných, ale přátelských, bojích současně na šesti kurtech včetně umělky (pro dva loni na podzim dokončené kurty to byla zároveň úspěšná soutěžní premiéra) se odehrálo celkem 43 jednosetových zápasů, šest dvouher a 37 čtyřher. V deštivém týdnu, který bohužel neumožnil předvést hostům naše antukové kurty v tradičně perfektním herním stavu, nám zářivou společnost k naší velké radosti dělalo dokonce i sluníčko; perfektní volba termínu.

Velké poděkování za servis včetně napečení dobrot ke kávě si zaslouží Pavlína Machková a Zdeněk Černý, který se zasloužil i o důstojné posezení a po celou dobu turnaje se o nás staral i správce kurtů Luděk Kollert. Hlady ani žízní nikdo netrpěl, setkání bylo veskrze úspěšné, takže jsme se s "línými lvy" rovnou dohodli na odvetě v Náchodě v sobotu 13. července.

Úsměvy na závěrečné fotografii dokládají, že hlavní účel setkání byl splněn. Kurty byly využity na maximum, nikdo se nezranil a všichni si dobře zahráli. Sportovně musíme uznat tenisovou převahu soupeřů, hosté ji proměnili v přesvědčivé vítězství 29 : 14. O to větší máme ovšem motivaci k pravidelnému tréninku a zlepšování se!

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)