Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Úspěchy broumovských stolních tenistů

René Herzán

Čtvrtek, 28. listopadu 2019

Úspěchy broumovských stolních tenistů

Minulý víkend se v Náchodě hrál regionální přebor ve stolním tenise, kterého se zúčastnili i hráči Slovanu Broumov.

V turnaji jednotlivců mužů se i při účasti ligových hráčů z Josefova umístil Karel Gombarčík mladší na třetím místě. V zápase o postup do finále už na jednoho ligistu nestačil, když ve čtvrtfinále jednoho vyřadil.

Ve čtyřhře mužů vedle sebe nastoupili otec a syn, Karlové Gombarčíkové, a také skončili na krásném třetím místě, když v zápase o postup do finále prohráli s pozdějšími vítězi 3:2 na sety.

"Přeboru se zúčastnili i mladší žáci Slovanu Adam Macháček a Jan Lux. Adam mile překvapil, když skončil na pěkném třetím místě. Spolu s Honzou pak ve čtyřhře podávali bojovné výkony a přebor vyhráli. Byl to jejich první velký turnaj, takže sbírají zkušenosti do dalších zápasů. Moc jim gratuluji za výbornou reprezentaci oddílu," uvedl jejich trenér Karel Gombarčík st.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)