Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Ostatní sporty
  • Volejbal si o víkendu v Broumově zahrálo 225 dětí
banner

Volejbal si o víkendu v Broumově zahrálo 225 dětí

René Herzán

Úterý, 26. února 2019

Volejbal si o víkendu v Broumově zahrálo 225 dětí

O víkendu 23. a 24. února se v Broumově konalo 3. kolo Okresní soutěže v barevném minivolejbalu. Volejbal Broumov za velké podpory Města Broumova, DDM Ulita Broumov a dalších partnerů připravil pro 225 hráčů v 81 týmech turnaje ve čtyřech barvách, což je dětský volejbal rozdělený podle věkových kategorií. Broumov měl na turnaji šest týmů.

V sobotu ráno v 9 hodin rozehrálo turnaj na šesti hřištích 18 týmů žluté kategorie. Dva broumovské týmy se sešly v jedné skupině, kde Broumov A porazil "Béčko" 11:8. Oba dva týmy ve skupině dvakrát vyhrály a třikrát prohrály. O skóre "Áčko" obsadilo 4. místo a "Béčko" 5. místo v základní skupině. Broumov A postoupil do skupiny o 10. - 12. místo, kde porazil Červený Kostelec C a prohrál se Rtyní a obsadil tak na turnaji 10. místo. Broumov B postoupil do skupiny 13. - 15. místo, kde porazil VoCe nad Metují i Červený Kostelec A a obsadil 13. místo.

V celkovém pořadí okresní soutěže po třetím kole ze šesti se broumovské týmy spolu dělí o 11. místo s 21 body. Turnaj vyhrál tým Náchoda B před Hronovem B a Červeným Kostelcem B. V celkovém pořadí se dělí o první místo Ruchadlo Zájezd A a Hronov A se 46 body, třetí je Náchod A se 45 body.

Odpoledne rozehrálo turnaj 24 týmů v oranžové kategorii. Broumov hrál ve skupině B, kde se mu moc nedařilo, s pěti prohrami skončil poslední ve skupině a postoupil do skupiny o 20. - 24. místo, kde prohrál o jeden bod jak se Zájezdem, tak i se Zbečníkem, porazil Teplice nad Metují a obsadil 23. místo stejně jako na prvním i druhém turnaji. Turnaj vyhrála Rtyně v Podkrkonoší před Náchodem A a Náchodem C. V celkovém pořadí vede Náchod A se 70 body, o druhé místo se dělí Zájezd B s Náchodem C se 64 body. Broumov klesl na poslední 24. místo s 9 body.

V neděli jsme se opět sešli ve Sportovní hale na Spořilově, kde ráno v 9 hodin rozehrálo 20 týmů turnaj v červené kategorii. Tým Broumova hrál ve skupině C, kde dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál, obsadil třetí místo ve skupině a postoupil do skupiny o 9. - 12. místo. Zde týmy Broumov, Hronov C a Ruchadlo Zájezd dvakrát vyhrály a jednou prohrály. Na skóre Broumov obsadil 10. místo. Turnaj vyhrál Zbečník A před Rtyní v Podkrkonoší B a Zbečníkem B. V celkovém pořadí vede Zbečník A s 59 body před Rtyní v Podkrkonoší B s 55 body a Hronovem B. Broumov je na 10. místě se 34 body.

Odpoledne rozehrálo 19 týmů turnaj v modré kategorii. Broumov má v této kategorii dva týmy. Tým A hrál ve skupině A, kde dvakrát vyhrál, jednou prohrál, obsadil páté místo a postoupil do skupiny o 13. - 15. místo. V této skupině oba zápasy prohrál a obsadil 15. místo. Tým B hrál ve skupině B, kde jednou vyhrál a čtyřikrát prohrál. Stejný výsledek měly i týmy Červeného Kostelce A a Trutnova B, pro nejhorší skóre skončil Broumov na šestém místě ve skupině a postoupil do skupiny o 16. - 19. místo, kde dvakrát vyhrál, jednou prohrál a obsadil 17. místo. Turnaj vyhrála Rtyně v Podkrkonoší před Náchodem A a Červeným Kostelcem B. V celkovém pořadí vede Rtyně v Podkrkonoší s 52 body, o druhé místo se dělí Červený Kostelec B a Náchod A s 51 body. Broumov A je na 13. místě se 17 body a Broumov B na 18. místě s 9 body.

Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje, hráčům za plné nasazení a pěkné výsledky, které se dají stále zlepšovat, a fanouškům za podporu našich týmů.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)