Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
  • Volejbalový turnaj na ZŠ Masarykova
banner

Volejbalový turnaj na ZŠ Masarykova

Text a foto Vratislav Bartoň

Pátek, 13. května 2022

Volejbalový turnaj na ZŠ Masarykova

Ve čtvrtek 20.dubna se konalo školní kolo ZŠ Masarykova v minivolejbale v projektu „volejbal do škol“ podporovaný volejbalovým svazem.

Školního kola se zúčastnil překvapující počet 69 dětí z prvního stupně. Turnaj vznikl i díky spolupráci školy s mládežnickým broumovským volejbalovým oddílem.

Děti z prvních tříd si zahrály školní kolo ve žlutém volejbale. Vzniklo celkem 13 týmů (26 dětí), které byly rozděleny do tří základních skupin, kde si zahrály každý s každým. Vítězové skupin bojovali o první místo. Školní kolo ve žluté kategorii vyhrál tým 1.B – Pepa a Jáchym, druhý byl tým 1.B – Magda a Terka. Na třetím místě se umístil tým z 1.A – Alenka s Vanesou.    

Děti ze třetích až pátých tříd si zahrály školní kolo v oranžové kategorii. V této kategorii bylo celkem 21 týmů rozdělených do tří základních skupin. Zde si také zahrál každý s každým. Podle umístění postoupili do finálových skupin.  Školní kolo v oranžové kategorii vyhrál tým ze 4.A – Róďa a Jonáš, druhý byl tým 3.B – Lukáš a Kevin. Na třetím místě skončil tým 4.B – Tomáš a Honza. 

Vítězům gratulujeme. Cílem programu bylo děti přivézt zpět ke sportu, seznámit je s odlehčenou formou volejbalu a propojit vztahy mezi třídami a spolužáky. Organizátoři Monika Sloupenská a Vratislav Bartoň.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)