Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Závěr závodní sezóny Judo Clubu Broumov

Mgr. Břetislav Verner a Mgr. Jiří Zelený

Úterý, 27. listopadu 2018

Závěr závodní sezóny Judo Clubu Broumov

Broumovští judisté vyrazili 17. listopadu na poslední letošní závody do Sóbotky v Polsku, kde se konal poslední turnaj série Super liga judo. Z 12 nasazených závodníků JC Broumov jich 10 získalo medaili.  

Dopolední část turnaje patřila nejmenším závodníkům. Ti byli do turnaje nasazeni čtyři a umístili se takto: Břetislav Verner ml. - 1. místo, Denis Zelený - 1. místo, Václav Harasevič - 2. místo, William Jirman - 3. místo.

Odpolední část patřila mladším a starším žákům. Ti se umístili takto: Martin Hašek - 1. místo, Anežka Ledvinová - 2. místo, Andrea Staňková - 2. místo, Long Vu Manh - 2. místo, Tereza Freiwaldová - 3. místo, Tereza Brutovská - 3. místo.

Obecně počet závodníků, kteří startují za JC Broumov, stoupá. Například na turnaji O Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje jich startovalo 20, z nichž polovina stála "na bedně". Za rok 2018 vybojovali Broumovští judisté celkově 59 medailí. Za tyto výkony jim děkujeme a budeme se snažit v roce nadcházejícím o podobně pěkný nebo i lepší výsledek.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)