Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Zimní tenisová lekce Lazy Lions

Jiří Ringel

Úterý, 28. ledna 2020

Zimní tenisová lekce Lazy Lions

Dlouhou zimní tenisovou přípravu si hráči Slovanu Broumov zpestřili dalším utkáním s náchodskými Línými lvy. V sobotu 11. ledna zabralo 24 hráčů obou týmů teplickou sportovní halu a sehrálo 36 čtyřher, šest dvojic z každého družstva proti šesti dvojicím soupeřů.

Náchodští lvi se jako domácí tým postarali o vynikající guláš a klasické párky k utišení hladu a pitný režim jistilo točené pivo, od rána do pozdního odpoledne vládla přátelská atmosféra a na kurtech nebylo nutné řešit žádný spor.

Výsledek zápasu 24:12 pro Lazy Lions bohužel v plné nahotě ukázal slabiny broumovské čtyřhry, které k lepšímu výsledku nepomohl ani motivující název Schnelle Schwäne (Rychlé labutě). Kladného skóre 5:1 dosáhla pouze nejsilnější broumovská dvojice Zdeněk Černý a Pavel Ptáček (gratulujeme). Na straně soupeřů šestkrát zvítězila suverénní dvojice Petr Matoulek a Jan Birke a ostatní dodali dostatek bodů k výraznému vítězství lvů, na remízu by broumovští tenisté potřebovali šest vítězství navíc.

Doufejme, že domluvená květnová odveta na domácích tenisových kurtech po pilném zimním tréninku a uzdravení předsedy oddílu Aleše Vojtěcha už konečně vítězství broumovským Rychlým labutím přinese.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)