Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Broumov šije roušky

Martin Minařík

Pondělí, 16. března 2020

Broumov šije roušky

Kdo chce přispět výrobou roušek proti šíření koronaviru, má v Broumově možnost. Skupina aktivních lidí z Broumova zřídila sběrné místo pro ušité roušky.

Roušky budou využity pro Centrum sociálních služeb Naděje Broumov (Domov pro seniory, Pečovatelská služba), pro nemocnici v Broumově a v případě potřeby také pro veřejnost.

Sběrné místo se nachází v Komunitním centru, Lidická 174 (bývalá ZŠ Velká Ves, nad obchodním domem Lenka). Za dveřmi je pro omezení kontaktu připravená krabice pro sběr roušek. Roušky nemusí být vyvařené. Každá darovaná rouška bude předána seniorovi v sáčku a s informacemi, jak roušku používat a provádět antibakteriální úpravu.

Děkujeme.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)