Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko jede!
banner

Broumovsko jede!

Pavel Lisák, foto archiv SDMB

Čtvrtek, 1. prosince 2022

Broumovsko jede!

To není moc originální nadpis, řeknete si… Ale Broumovsko tentokrát opravdu jede. A to na tramvajích a autobusech v Praze, Brně a Vratislavi. Společnost pro destinační management Broumovska letos zvolila k propagaci zimních pobytů na Broumovsku mimo jiné i kampaň v městské hromadné dopravě.

Podzimní kampaň zaměřená na propagaci Bike resortu Broumovsko proběhla v září a v říjnu. V rámci česko-polského projektu zvaly k návštěvě Broumovska polepy autobusů ve Vratislavi a bannery na pražských tramvajích. Vše pod hesly „Broumovsko – Valbřišsko, dva regiony, jeden cíl“ a „1600 km tras, jeden cíl, užít si to!“. Krásné fotografie cyklistů v broumovské krajině, skalní města, barokní kostely, … vše v podzimním slunci.

S blížícím se příchodem zimy byli cyklisté vyměněni za zimní krajinu. Tramvaje v Brně a Praze právě v této době zdobí bannery zvoucí k pobytům na Broumovsku pod sloganem „Ticho skalních měst“. Reklamní kampaň je financována z projektu Skalní města České republiky. Spolu s Českým rájem a Českým Švýcarskem je Broumovsko představeno jako ideální místo k zimnímu pobytu. Zimní klid a ticho uprostřed skalních měst ilustrují fotografie liduprázdných zasněžených skal. Pokud kolem vás projíždí takto ozdobená tramvaj, uvědomíte si ten ostrý kontrast s letními záběry chvilkově přeplněných skalních měst tak, jak je znáte z médií v letní sezoně.

Možná vás napadá, proč podzim a zima? Celý koncept cílí na propagaci mimosezony a zvýšení návštěvnosti v tomto období. Ukazuje lidem, že kout České republiky se skalními městy má v podzimních a zimních měsících ojedinělé kouzlo. Na své si na Broumovsku přijdou jak nadšení sportovci, tak rekreační návštěvníci. Při vícedenních pobytech poznají rozmanitost našeho kraje a spolu s námi pocítí jeho „Boží klid“. Udělat z Broumovska skutečně celoroční destinaci bude vyžadovat ještě hodně úsilí, jsme ale na správné cestě.  

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)