Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Broumovský charitativní svařák oživený vědomostním kvízem

Broumovský charitativní svařák oživený vědomostním kvízem

Eva Blažková, předsedkyně správní rady

Sobota, 28. prosince 2019

Broumovský charitativní svařák oživený vědomostním kvízem

Na Mírovém náměstí v Broumově se o druhém svátku vánočním 26. 12. 2019 již potřetí konala charitativní akce "Broumovský charitativní svařák". Akci opět připravili tři kamarádi, absolventi broumovského gymnázia, maturanti r. 2013 – Jan Gol, Ondřej Sliš a Vojtěch Vašák.

Počasí tentokrát nepřálo, přesto si desítky lidí našly odpoledne cestu do centra města a požitím lahodného svařáku, či horkých nápojů připravených na různé způsoby, podpořily, prostřednictvím Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, broumovskou nemocnici. V podvečer pořadatelé uspořádali v sále Informačního centra Broumov zcela novou akci pro veřejnost – vědomostní kvíz. O akci byl zejména mezi mladými lidmi velký zájem, důkazem toho bylo 11 stolů zaplněných soutěžícími týmy. Přes počáteční obavy pořadatelů se akce velmi povedla, o čemž svědčí pozitivní reakce soutěžících na sociálních sítích. Výtěžek charity činí celkem 26.971 Kč a bude využit pro klienty naší nemocnice.

Pořadatelům, jejich přátelům a nejbližším, kteří se na přípravě podíleli, patří velké poděkování! Kromě krásného výtěžku připravili ve sváteční den nevšední zážitky pro přítomné.

Poděkování si zaslouží i pracovníci Kultury a infocentra za výpůjčku prostoru a Tomáš Cirkl za perfektní ozvučení a kompletní technické zajištění akce.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)