Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Do polické radnice uhodil blesk

Do polické radnice uhodil blesk

Michaela Plchová, foto archiv PnM

Úterý, 21. června 2022

Do polické radnice uhodil blesk

Včerejší silné bouřky vyřadily radnici v Polici nad Metují z provozu.

V pondělí 20. června v 11.30 dopoledne uhodil do polické radnice blesk a vyřadil z provozu všechna elektronická zařízení. Z tohoto důvodu není dnes městský úřad schopen přijímat telefonáty, vyřizovat elektronickou korespondenci a provozovat služby vyžadující internetové připojení. Úder blesku vyřadil z provozu též digitální ústřednu městského rozhlasu.

 Podle vyjádření radnice se na zprovoznění serverů a internetových systémů usilovně pracuje. "Úřad je otevřený, možné jsou však jen osobní konzultace. Postupně zjišťujeme rozsah škod a doufáme, že se do zítra podaří vše zprovoznit," řekl k události starosta Police nad Metují Jiří Beran. Při zásahu bleskem do budovy nebyl nikdo zraněn.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)