Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Dvě dopravní nehody na Broumovsku

Dvě dopravní nehody na Broumovsku

René Herzán

Pondělí, 3. května 2021

Dvě dopravní nehody na Broumovsku

Hned první den měsíce května zasahovali hasiči na Broumovsku u dvou dopravních nehod, při kterých došlo ke zraněním.

Tři lidé se zranili při dopravní nehodě osobního vozidla, které havarovalo v sobotu 1. května před 10. hodinou na silnici č. 303 v lokalitě Pasa. Auto skončilo na boku v příkopu, hasiči jej zajistili a zachytávali mírný únik pohonných hmot. Zraněné si převzala do péče zdravotnická záchranná služba. Hasiči se po došetření ze strany Policie ČR postarali o vyproštění havarovaného automobilu, vytáhli ho pomocí navijáku a odstavili mimo vozovku. Na místě zasahovala profesionální jednotka ze stanice Broumov.

Nehoda se stala také odpoledně o půl páté ve Velkých Petrovicích, kde došlo k dopravní nehodě dvou motocyklů. Jedna osoba skončila v péči zdravotnických záchranářů. Profesionální jednotka hasičů z Náchoda a JSDH Police nad Metují zabezpečily místo zásahu a odstranily motorky z komunikace.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)