Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Fantazie nebo realita č. 1: Gymnázium Broumov je Gymnáziem roku 2019 Královéhradeckého kraje

Fantazie nebo realita č. 1: Gymnázium Broumov je Gymnáziem roku 2019 Královéhradeckého kraje

René Herzán

Pondělí, 16. prosince 2019

Fantazie nebo realita č. 1: Gymnázium Broumov je Gymnáziem roku 2019 Královéhradeckého kraje

Vedení Gymnázia Broumov dostalo velmi příjemnou zprávu. Gymnázium Broumov se pro letošní rok stalo Gymnáziem roku Královéhradeckého kraje. (Poznámka autora: Stejné číslo v úvodu titulku tohoto a vedlejšího článku není chybou. Je to neuvěřitelná pocta pro Broumov a důkaz, že žít v Broumově je výsada!)

"Dobrý den, je mi velkým potěšením Vám oznámit, že v hodnocení projektu GymplRoku 2018/2019 patří právě Vaše gymnázium z pohledu studentů a absolventů k TOP gymnáziím v České republice. V letošním hodnocení se Vaše gymnázium umístilo na 1. místě v kategorii Královéhradecký kraj! Gratulujeme Vám! Gratuluji Vám a těším se na spolupráci v dalších ročnících!" uvedla koordinátorka projektu Bc. Helena Kavalcová.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)