Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Je vydaný nový průvodce po Broumovsku, Noworudsku a Radkowsku
banner

Je vydaný nový průvodce po Broumovsku, Noworudsku a Radkowsku

René Herzán

Středa, 24. července 2019

Je vydaný nový průvodce po Broumovsku, Noworudsku a Radkowsku

Po devíti letech byla vydána aktualizovaná podoba turistického průvodce, který je plný tipů na výlety po regionu na kole i pěšky. S jeho pomocí se dostanete lehce a jednoduše k nejzajímavějším turistickým cílům. Nedílnou součástí brožury je i velkoformátová mapa, kterou sbalíte na své cesty i do malé ledvinky.

"Materiály najdete nejen na veletrzích cestovního ruchu, ale především v informačních centrech v Broumově, Nowe Rudě, Ludwikovicích Klodzkých a Radkowě. Tento propagační počin navazuje na sérii aktivit z podzimu 2018 a jeho hlavním cílem je nabídnout propojení cykloturistiky s návštěvou největších kulturních a přírodních unikátů. V květnu byl také zahájen i provoz nové turistické mobilní aplikace," uvedla Lucie Lesáková z broumovského infocentra.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)