Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Kandidatura se dotýká celého města
banner

Kandidatura se dotýká celého města

Petra Kultová, foto archiv Broumov2028

Čtvrtek, 5. ledna 2023

Kandidatura se dotýká celého města

Poslechněte si hlas Broumova v pátečním vysílání ČRo Vltava.

Česká republika bude v roce 2028 hostit titul Evropské hlavní město kultury. O tom, zda jej získají České Budějovice nebo Broumov rozhodně mezinárodní porota do prázdnin tohoto roku. Na počátku byly ale kandidáti čtyři. Český rozhlas Vltava, coby prestižní kulturní stanice, se v rozhlasovém miniseriálu ohlíží za všemi čtyřmi městy a představuje jejich vize a plány. Díl věnovaný broumovské kandidatuře poběží v hlavním vysílacím čase tento pátek mezi osmou a devátou hodinou v ranní Mozaice. Začněte den s online vysíláním.

S jakými představami posílali do soutěže své přihlášky Broumov, Brno, České Budějovice a Liberec? Celý seriál si poslechněte zde:  https://vltava.rozhlas.cz/broumov-ceske-budejovice-brno-a-liberec-predstavujeme-tuzemska-mesta-ktera-se-8901639

 

 

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)