Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Hyde Park
  • Broumovsko
  • Město nabízí pomoc broumovským seniorům

Město nabízí pomoc broumovským seniorům

Ing. Jaroslav Bitnar, starosta Broumova

Středa, 17. března 2021

Město nabízí pomoc broumovským seniorům

Město nabízí pomoc broumovským seniorům (80+, 70+) s registrací do centrálního rezervačního systému k očkování proti Covid-19. Nově se lze v centrálním rezervačním systému registrovat do očkovacího místa i v broumovské nemocnici. Přihlašování probíhá pouze elektronicky na adrese https://registrace.mzcr.cz/.

V Broumově by mělo začít očkování proti Covid-19 v pondělí 22. 3. 2021, více informací na webových stránkách Oblastní nemocnice Náchod a. s.

Pracovnice odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Broumov pomohou v případě potřeby broumovským seniorům (80+, 70+) s přihlášením do centrálního rezervačního systému k očkování proti Covid-19.

Občanům, kteří nemají možnost, aby se sami k očkování přihlásili – žijí osamoceně, nemají blízké, kteří by jim s registrací pomohli, nevědí si rady, jak postupovat, atd., nabízíme pomoc. Zájemci o pomoc při registraci k očkování se mohou obrátit na Bc. Evu Fischerovou z odboru sociálních věcí a zdravotnictví, fischerova@broumov-mesto.cz, tel.: 491 504 243, 739 527 530, případně Mgr. Ivetu Tomanicovou, tomanicova@broumov-mesto.cz, tel.: 491 504 242, 604 228 035, které jim poradí a pomohou.

Pokud víte ve svém okolí o někom, kdy by takovou pomoc potřeboval, řekněte mu o možnosti pomoci ze strany města, předejte mu prosím kontakt na Bc. Evu Fischerovou nebo Mgr. Ivetu Tomanicovou.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)