Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku do konce vánočních svátků
banner

Nabídka akcí na Broumovsku do konce vánočních svátků

René Herzán

Středa, 18. prosince 2019

Nabídka akcí na Broumovsku do konce vánočních svátků

Vánoční koncerty, program v Muzeu papírových modelů, setkání u altánu či charitativní akce. To jsou tipy na akce, které se až do konce vánočních svátků konají na Broumovsku.

Základní umělecká škola Broumov zve na Vánoční koncert, který se bude konat dnes od 19 hodin v kostele sv. Petra a Pavla v Broumově. Školní orchestr, pěvecký sbor Stěnavan, hosté i hudební nadšenci zahrají Rybovu Českou mši vánoční.

O zlaté adventní neděli od 15 hodin se v nově opraveném altánu ve Schrollově parku v Broumově uskuteční Vánoční setkání. Altán bude otevřený a návštěvníci si budou moci prohlédnout výstavu, která je tam umístěna. Na setkání jsou zajištěné sladké a slané pochutiny a horké nápoje pro děti i dospělé.

V pondělí v 10 hodin bude zahájen provoz kluziště u Klubu ROK v Broumově.

V pondělí v 18 hodin začne na Masarykově náměstí v Polici nad Metují tradiční Předvánoční vytrubování. To je spojené se slavnostním přivezením Betlémského světla. Přesně o půlnoci potom v kapli na Hvězdě v Broumovských stěnách začne Dlouhonoční vytrubování!

Čekání na Ježíška s podtitulem Štědrý den v Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují je pojmenování akce, která už šestý rok v řadě nabízí možnost strávit část Štědrého dne v Muzeu. Otevřeno je od 10 do 15 hodin.

Ve středu, na první vánoční svátek, se v Meziměstí uskuteční 1. vánoční koncert v nádražním vestibulu. Od 17 hodin zde vystoupí Musica Braunensis.

Stejný repertoár uvede Musica Braunensis ve stejný den i v kostele sv. Máří Magdaleny v Božanově. Zde se začne v 19 hodin.

Ve čtvrtek od 14 hodin můžete na Mírovém náměstí v Broumově ochutnat Broumovský charitativní svařák. Výtěžek z akce bude věnovaný Nadačnímu fondu HOSPITAL BROUMOV.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)