Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. ledna
banner

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. ledna

René Herzán

Středa, 8. ledna 2020

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. ledna

Prohlídka písárny, kino pro děti, ples a taneční odpoledne. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 10. do 12. ledna konají na Broumovsku.

V sobotu se koná interaktivní prohlídka středověké klášterní písárny pro veřejnost spojená s prohlídkou klášterní knihovny. Začne se v 10 hodin. Je nutné se objednat.

Pohádka o lásce, kterou ani čas nezastaví. To je charakteristika českého filmu pro celou rodinu Hodinářův učeň. V hlavních rolích se představí Miroslav Krobot, Jana Plodková či Viktor Preiss. Pohádka se bude promítat v konferenčním sále infocentra v sobotu v 15 hodin.

V sobotu ve 20 hodin začne 12. Machovský ples. K tanci a poslechu bude hrát kapela Reflex z Hronova pod vedením Petra Lokvence. Taneční vystoupení obstará klub Akcent z Dobrušky.

Na sále Střelnice v Broumově se v neděli bude konat program nazvaný Hudební doprovod Evy Ducháčové. Jedná se o taneční odpoledne, na kterém roky hrála dechová kapela Broumovanka. Začne se ve 14 hodin.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)