Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. září
banner

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. září

René Herzán

Čtvrtek, 12. září 2019

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. září

Jubilejní ročník turistického pochodu Teplicko-adršpašská 33, koncert v Edenu, Klášterní burčákobraní, kino, přednáška, vycházka či fotbal. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 13. do 15. září konají na Broumovsku.

Polická křídová pánev je název přednášky, která v rámci Science Café začne dnes v 18 hodin v Kreslírně bývalého klášterního gymnázia v Broumově. Přednášet bude Petr Kuna ze Správy CHKO Broumovsko.

V undergroundovém klubu Eden v Broumově zahraje v pátek 13. září skupina Lord Bishop rocks. Koncert začne ve 20 hodin, jako předkapela vystoupí Tvůj dědek z Brandýsa nad Labem.

Botanická, zoologická a geologická vycházka s Petrem Köpplem ze Správy CHKO Broumovsko a se zástupci Parku Narodowego Gór Stolowych povede tentokrát z Kudowy Zdrój přes Góry Stolowe do Machova. Bližší informace, přihlášky a platba předem v informačním centru v Pellyho domech v Polici nad Metují nejpozději 2 dny před konáním vycházky.

Již po třicáté se v sobotu půjde Teplicko-adršpašská 33. Start pochodu je průběžný od 7 do 10 hodin (pro pěší TA50 od 6 hodin) z koupaliště v Teplicích na Metují. Na výběr jsou trasy na 50 km, 33 km, 25 km, 16 km až po trasu pro maminky s dětmi doplněnou o Dětský pohádkový les v délce 6-8 km. Pro cyklisty jsou připraveny letos trasy na 30 km, 50 km a 70 km. V areálu koupaliště je připraven doprovodný hudební program.

Druhá zářijová sobota bude v broumovském klášteře patřit burčáku. Tradiční letně-podzimní akce Klášterní burčákobraní odstartuje v sobotu ve 13 hodin na nádvoří národní kulturní památky.

V konferenčním sále IC v Broumově se bude v sobotu promítat animovaný film pro děti Psí veličenstvo. Začíná se v 15 hodin.

Fotbalisté Spartaku Police nad Metují a Slovanu Broumov hrají v neděli od 17 hodin své zápasy na domácích hřištích. Do Broumova přijedou k zápasu 1. A třídy Nepolisy a Police se v krajském přeboru utká s Vysokou nad Labem.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)