Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. srpna
banner

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. srpna

René Herzán

Čtvrtek, 15. srpna 2019

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. srpna

Polická pouť, koncerty festivalů Varhanní léto a Za poklady Broumovska, rockový Rockstock, setkání skautů, fotbal či sousedské posezení. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 16. do 18. srpna konají na Broumovsku.

Pouťové atrakce, stánkový prodej, výstavy obrazů, zvířectva, přehlídka historických vozidel, ukázka řemeslných prací, koncerty, taneční zábava, ohňostroj... To jsou tipy na program, který bude možné absolvovat během Polické poutě, která trvá do neděle. Podrobný program najdete na plakátu.

Před polickým klášterem se dnes bude světit socha Panny Marie. Připravený je kulturní program, během kterého se budou recitovat básně a hrát bude Irena Budweiserová či PSO. Arciopat břevnovského kláštera Prokop Siostrzonek také provede mši svatou.

Dnešním koncertem pokračuje festival Varhanní léto. Ve farním kostele sv. Petra a Pavla v Broumově od 19 hodin zahraje Jan Hora.

V Pellyho domech v Polici nad Metují se v pátek od 17 hodin uskuteční setkání Skaláků a jejich přátel. V Pellyho domech probíhá až do konce srpna výstava ke 100 letům skautingu v Polici nad Metují.

Obec Hejtmánkovice zve na slavnostní otevření víceúčelového hřiště. Na hřišti místního Sokola se začne v sobotu v 17 hodin. Od 18 hodin začne hrát skupina Relax.

V kostele sv. Barbory v Otovicích se v sobotu uskuteční další koncert festivalu Za poklady Broumovska. Od 18 hodin zde budou hrát Jiří Vodička na housle a Martin Kasík na klavír.

V sobotu v 18 hodin začne na Dětském hřišti v Broumově festival česko-polských rockových skupin Rockstock. Na místě budou vystaveny fotografie z minulých ročníků. Vstup do areálu je zdarma.

Fotbalisté Spartaku Police nad Metují se v neděli poprvé v krajském přeboru představí na domácím hřišti. Od 17 hodin zde přivítají FK Kostelec nad Orlicí. Také Slovan Broumov hraje ve stejný čas doma. Ve 2. kole 1. A třídy se utkají se Solnicí.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)