Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. října

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. října

René Herzán

Čtvrtek, 17. října 2019

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. října

Kina pro děti, přednášky, Dny poezie, setkání sběratelů, závody v běhu, divadlo, Svatohubertská mše, taneční odpoledne. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 18. do 20. října konají na Broumovsku.

Příběhy z druhé strany hranice je název přednášky, která dnes v 17 hodin začne v Městské knihovně v Broumově. Polský prozaik a filmař Hubert Klimko-Dobrzaniecki zde představí svoji novou povídkovou knihu Blázen.

V Kolárově divadle v Polici nad Metují se dnes bude promítat pohádka Hodinářův učeň. Kino začne v 17:30 hodin.

Městská knihovna v Teplicích nad Metují zve na přednášku Mirky Moravcové Historie Zdoňova. V zasedací síni městského úřadu se začne dnes v 17:30 hodin. Součástí přednášky bude i vernisáž výstavy Zdoňov na historických fotografiích, která bude ve vestibulu úřadu přístupná do 31. října.

Ve freskových sálech broumovského kláštera začne v pátek v 17 hodin Podvečer plný poezie, kde se představí řada básníků a básnířek z Evropy. Večer je součástí Dnů poezie, které se až do neděle konají na Broumovsku.

V kině v Teplicích nad Metují se v pátek od 17 hodin budou promítat oceněné filmy z Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu, který se zde před dvěma měsíci konal. Diváci se mohou těšit na pět oceněných filmů.

Polické divadelní hry pokračují v pátek dalším představením. Divadelní soubor Kolár Junior uvede hru Variace na Tygra. Opona se zvedne v 19 hodin.

Sběratelé etiket, zápalkových nálepek, poštovních známek, pivních tácků a řady dalších věcí se v sobotu v 8 hodin sejdou v Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují. Akce trvá do 13 hodin.

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov má na sobotu připravený bohatý program pro děti i rodiče. Od 9 hodin si můžete v keramické dílně něco sami vyrobit. Zaměříte se na nádobí a čajové konvičky. V 9 hodin také začne Dopolední lezení ve Skateparku. Dohlížet bude zkušený instruktor. A od 13:30 hodin, opět ve Skateparku, začne Velká nerf bitva pro děti od 6 let.

V konferenčním sále IC v Broumově se v sobotu od 15 hodin bude promítat animovaný dobrodružný film pro celou rodinu V oblacích.

Lyžařský oddíl Police nad Metují pořádá v neděli přespolní Běh okolo Ostaše. Na Nebíčku budou od 10 hodin startovat všechny věkové kategorie na různě dlouhých tratích.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

V neděli v 15 hodin začne v kostele sv. Jiří a Martina v Martínkovicích Velká Svatohubertská bohoslužba. Ta bude zpívaná pěveckým sborem Bohemáček z Broumova a troubená skupinou trubačů Eustach.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)