Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 31. ledna do 2. února
banner

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 31. ledna do 2. února

René Herzán

Středa, 29. ledna 2020

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 31. ledna do 2. února

Meditační a fotografický seminář, programy pro děti, ples. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 31. ledna do 2. února konají na Broumovsku.

Od pátku do neděle bude v broumovském klášteře probíhat třídenní meditační seminář pro management Jasná, klidná a celistvá mysl. Zájemci se stále mohou přihlásit na uvedeném kontaktu.

Také od pátku do neděle, vždy od 9 do 17 hodin připravilo Muzeum papírových modelů v Polici nad Metují pro všechny návštěvníky možnost vytvořit si v inspirujícím prostředí expozice papírových modelů vlastní jednoduchý model.

Program pro pololetní prázdniny má také Dům dětí a mládeže Ulita Broumov. V pátek se zájemci mohou vypravit do skal a hledat Yettiho. Sraz v Ulitě je do 8:45 hodin, autobus odjíždí od Lidlu v 9:10 hodin.

Černobíle aneb jak udělat černobílou fotografii, tak se jmenuje dvoudenní seminář, který se bude konat v sobotu a v neděli v Ulitě Broumov. Začne se v sobotu v 9 hodin, v neděli od 15 do 19 hodin bude ke zhlédnutí závěrečná výstava.

V sobotu ve 20 hodin začne v kulturním sále Střelnice 2. společenský ples Automoto klubu Broumov. Hrát bude skupina Geny ze Rtyně v Podkrkonoší.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)