Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. března
banner

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. března

René Herzán

Středa, 4. března 2020

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. března

Tři taneční zábavy, ples, masopust, volejbalový maraton, beseda, film či divadlo pro děti. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 6. do 8. března konají na Broumovsku.

Od pátka do soboty se v Meziměstí bude konat Retro 24 hodin volejbalu. Turnaj bude zahájen v pátek v 16:30 hodin, a ještě večer zahraje skupina Doteky. Turnaj skončí druhý den v 17 hodin a následovat bude diskotéka.

V konferenčním sále infocentra v Broumově se bude v pátek promítat česká komedie Poslední aristokratka. Začne se v 18 hodin.

V pátek v 18 hodin začne v Pellyho domech v Polici nad Metují beseda se zástupci Lékařů bez hranic. Vybrané vstupné bude věnováno organizaci Lékaři bez hranic.

Na sále hotelové školy v Teplicích nad Metují začne v pátek ve 20 hodin Ples města Teplice nad Metují. K tanci a poslechu bude hrát skupina Ledvine Stones.

V sobotu se bude konat Křinický masopust a oslava MDŽ. Průvod vyrazí od otočky autobusu ke kulturnímu domu ve 12:30 hodin. Zde vás budou čekat zabíjačkové hody a následovat bude oslava MDŽ.

Jednou za měsíc pro děti, rodiče i prarodiče se v broumovském klášteře otevírají tvořivé dílny, které nabídnou zážitek a radost ze společného malování, stříhání, šití, lepení a spousty dalších výtvarných technik. Témata a techniky se budou prolínat s aktuálními výstavami v broumovském klášteře. Přijít může opravdu každý.

Spolek přátel obce Božanov pořádá v sobotu 21. ročník soutěže o nejlepší nakládané zelí Božanovský zelák. Vzorky se na sále Obecního domu v Božanově začnou vybírat ve 14 hodin a příležitost k tomu bude do 15 hodin.

O chaloupce z perníku se jmenuje pohádka, kterou v Městském divadle v Broumově uvede v sobotu Divadlo Kapsa. Začne se v 15 hodin.

Cesta Orient expresem se jmenuje pořad, která v sobotu v 17 hodin začne v Divadelním klubu Kolárova divadla v Polici nad Metují. Čeká vás ochutnávka jídel typických pro země, kterými Express projíždí, hudba různých evropských národů a atmosféra posledních let rakousko-uherské monarchie. O hudební produkci se postará Café Baret.

V kulturním domě ve Ždárkách se v sobotu bude konat charitativní koncert Schodolez pro Emmu fest. Začíná se v 19 hodin.

V sobotu ve 20 hodin začnou na Broumovsku hned tři taneční zábavy. V Hejtmánkovicích bude hrát na Ostatkové zábavě skupina Mamut. V ceně vstupného je výborná večeře. Druhá Ostatková zábava se koná v Jetřichově, kde bude hrát Ironick. V Jetřichově tradičně lákají na bohatou tombolu! Tančit se bude také v Martínkovicích na Sportovním karnevalu. Zde bude hrát skupina Ledvine Stones.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)