Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 7. do 9. února
banner

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 7. do 9. února

René Herzán

Středa, 5. února 2020

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 7. do 9. února

Divadlo pro děti i pro dospělé, ples, taneční zábava, kino, koncert či ochutnávka zimních pokrmů. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 7. do 9. února konají na Broumovsku.

V kulturním sále Střelnice v Broumově se dnes koná koncert skupiny Veselá trojka. Začne se v 18 hodin.

V Kolárově divadle v Polici nad Metují se bude dnes promítat film Přes prsty. Příběh se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Začne se v 19 hodin.

Náchodská divadelní scéna dnes v kině v Teplicích nad Metují uvede svoji nastudovanou hru Doktor v domě. Začátek představení je v 19 hodin.

Čtyřlístek a talisman moci se jmenuje hraná pohádka pro děti. Tu v sobotu od 15 hodin uvede v Městském divadle v Broumově Divadlo D5.

Spolek Jitřenky v Křinicích pořádá v sobotu Zimní odpoledne spojené s ochutnávkou zimních pokrmů. V salonku místní hospody se začne v 15 hodin.

Divadelní soubor Kolár v sobotu uvede svoji nastudovanou hru Světáci. V Kolárově divadle v Polici nad Metují se začne v 19 hodin.

TJ Slovan Broumov zve na Taneční zábavu. Ta se v sobotu od 19 hodin uskuteční v kulturním sále Střelnice v Broumově. K tanci a poslechu bude hrát skupina Ironick.

V Kulturním domě v Martínkovicích bude v sobotu ve 20 hodin zahájen Farní ples. Zde bude hrát kapela Medium band.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)