Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nádvoří broumovského kláštera provoní perlivý burčák
banner

Nádvoří broumovského kláštera provoní perlivý burčák

Michaela Plchová

Středa, 15. září 2021

Nádvoří broumovského kláštera provoní perlivý burčák

V sobotu 18. září se na nádvoří broumovského kláštera koná Klášterní burčákobraní za doprovodu polské skupiny Nö. Burčákobraní začíná ve 14 hodin a je součástí akce Zažít město jinak.

Oblíbená akce lákající milovníky sladkého perlivého moku se koná tradičně v polovině podzimu na nádvoří benediktinského kláštera. V nabídce bude celkem 5 druhů burčáku pocházejícího z moravských a českých vinic. Návštěvníci budou moci ochutnat, jaká byla během letošního chladnějšího a deštivého roku vlastně úroda a projít se sklenkou dobrého moku po klášterní zahradě. Na koho by byl burčák přece jen moc sladký, může raději zvolit vína z Benediktinských sklepů. Celá akce je volně přístupná veřejnosti. Uvolněnou atmosféru ještě doprovodí jemná rocková hudba skupiny Nö pocházející z polského Walbřichu. Kromě polských a anglických textů zaznívá v jejich hudební produkci též čeština.

Přidejte komentář:

Diskuse je uzamčena pouze pro registrované uživatele.
Pokud se chcete do diskuse zapojit, zaregistrujte se nebo se přihlaste

Diskuze k článku:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)