Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Novoroční editorial 2023
banner

Novoroční editorial 2023

Michaela Plchová, ilustrace archiv APRB

Pondělí, 2. ledna 2023

Novoroční editorial 2023

Vážení čtenáři a čtenářky,

Sluší se v médiích na počátku nového roku poděkovat čtenářům za přízeň a je mi radostí, že mohu udělat totéž. Je to právě rok a jeden měsíc, kdy spravuji web Naše Broumovsko a den za dnem přinášíme ve spolupráci s dalšími autory články a zprávy z Broumovska. Milí čtenáři a čtenářky – děkujeme! Vaše počty vytrvale rostou, a to je největší radost a odměna!

Co jsem se za tu dobu dozvěděla? Objevila jsem, že je zde velké množství zajímavých a poctivých lidí, kteří podnikají, studují, farmaří, učí, starají se o krajinu, věnují se dětem… zkrátka žijí své životy a dávají svoji energii zdejšímu regionu. Každý životní příběh je osobitý a může být inspirací pro někoho dalšího. Naše Broumovsko těmto příběhům rádo naslouchá, jak jistě víte z velkého množství rozhovorů, které jsme během roku zveřejnili. S radostí se těmto rozhovorům a odkrýváním inspirativních příběhů budeme věnovat nadále. A nejen jim.

Uplynulý rok, který byl v mnohém těžký a překvapivý, přinesl Broumovsku mnoho úspěchů, ať už to byla ocenění pro živnostníky (Jan Bošina Živnostníkem roku) či další dobré, malé úspěchy. Jedním z největších úspěchů je postup Broumova do druhého kola soutěže o Evropské hlavní město kultury 2028. Přestože v některých lidech nadále vyvolává kandidatura jistou nevoli, je dobré si uvědomit, že úspěch Broumova v druhém kole by byl obrovským přínosem pro všechny v celém regionu, a díky podpoře Královéhradeckého kraje daleko za jeho hranice.

Do nového roku 2023 bych ráda popřála všem našim čtenářům a partnerům vytrvalost při překonávání těžkostí, optimismus a dobré zdraví. Všem partnerům děkujeme za podporu a Broumovu držíme palce!

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)