Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Obrovská pátrací akce v lese pod Pasa
banner

Obrovská pátrací akce v lese pod Pasa

Bára Fialová, foto archiv Policie ČR

Středa, 10. dubna 2024

Obrovská pátrací akce v lese pod Pasa

Stovka policistů dnes ráno začala prohledávat les pod Pasa. Mají nové informace, že by zde mohli najít Veroniku Baníkovou, která zmizela před dvěma a půl lety.

Podle řidičů, kteří dnes ráno jeli autem do Broumova, bylo na malém parkovišti pod Pasa shromážděno velké množství policistů a policejních aut. Někteří uvádějí, že viděli policisty s lopatami, kteří prohledávají les. „Na Broumovsku začala rozsáhlá pátrací akce po Veronice Baníkové, která před 2,5 lety zmizela. Prohledává se oblast, kde by mohl být dle nejnovějších informací její poslední výskyt,” uvedla tisková mluvčí krajské policie Iva Kormošová.

Tehdy čtyřiatřicetiletá Veronika Baníková před dvěma a půl lety odešla z domu v Olivětíně. Na hlavě měla v době zmizení hnědou dlouhou paruku. Svoje vlasy měla podle policistů krátké a světle hnědé. Z domu předtím odešla už několikrát, ale vždy se po několika dnech sama vrátila. V září 2021 zmizela beze stopy. Měla tehdy na sobě zelenou bundu, modré rifle a oranžové boty značky Adidas. Postavu má vyzáblou a je 173 centimetrů vysoká.

 

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)