Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Rozsvěcení vánočních stromů v Broumově a v Polici nad Metují se ruší!
banner

Rozsvěcení vánočních stromů v Broumově a v Polici nad Metují se ruší!

René Herzán

Čtvrtek, 25. listopadu 2021

Rozsvěcení vánočních stromů v Broumově a v Polici nad Metují se ruší!

Rozsvícení vánočních stromů, které mělo proběhnout v Broumově i v Polici nad Metují v neděli 28. listopadu 2021 v 17 hodin, vedení obou měst s ohledem na nepříznivý vývoj epidemiologické situace a s ohledem na zdraví obyvatel zrušilo.

"Přestože nebudeme moci rozsvítit vánoční stromek společně, načerpejme i tak adventní atmosféru kdykoli během procházky po náměstí... Pevně věříme, že kulturní akce ve vnitřních prostorách, jako jsou Mikulášský workshop s nadílkou, Přání Ježíškovi, O čertovi a jiné pohádky se budou moci uskutečnit v plánovaném termínu," uvádí ve svém prohlášení vedení Broumova.

Vánoční trhy 5. a 12. 12. 2021 na Mírovém náměstí v Broumově se uskuteční dle aktuální situace. Sledujte stránky Broumova i Police nad Metují.

Přidejte komentář:

Diskuse je uzamčena pouze pro registrované uživatele.
Pokud se chcete do diskuse zapojit, zaregistrujte se nebo se přihlaste

Diskuze k článku:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)