Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Tradiční Podzimní trh zaplní nádvoří broumovského kláštera

Tradiční Podzimní trh zaplní nádvoří broumovského kláštera

Michaela Plchová, foto archiv

Pondělí, 5. září 2022

Tradiční Podzimní trh zaplní nádvoří broumovského kláštera

V sobotu 10. září se do broumovského kláštera vrátí tradiční Podzimní trh s velkou nabídkou regionálních produktů. V rámci trhu se koná představení Červená Karkulka v podání Divadla Drak a také Podzimní dílna s vyráběním z vlny. Trh se koná od 8.30 do 13 hodin a vstup je zdarma.

Nádvoří kláštera, mostu i zahrady se díky trhu opět zaplní desítkami prodejních stánků s regionálními produkty a dobrotami. Tradiční trhy v klášteře Broumov pravidelně přilákají velké množství návštěvníků z celých východních Čech.

Součástí trhu bude také česko-ukrajinské divadelní představení pro děti „Červená karkulka“ v podání Divadla Drak. Hrají ho dva herci. Marina žije v Kyjevě, Petr v Divci. Teď se sešli v Hradci (což není ani trochu na půl cesty), aby společně vyprávěli stejný příběh. Jenže Marina mluví ukrajinsky a Petr česky. A každý z nich zná ten příběh trochu jinak. Zdá se, že aby se dobrali šťastného konce, nezbyde jim než se nějak domluvit. Délka představení je 35 minut a je vhodné pro děti od 3 let. Hraje se v češtině a ukrajinštině, místo bude upřesněno na www.klasterbroumov.cz.

Součástí trhu bude též Podzimní dílna, kde si zájemci mohou vyrobit originální výrobek z vlny. Koná se ve Skriptoriu v mezipatře kláštera od 10 do 12 hodin, vstupné je 60 Kč.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)