Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • V Hejtmánkovicích vítají jaro srdíčkovníkem
banner

V Hejtmánkovicích vítají jaro srdíčkovníkem

René Herzán

Sobota, 15. května 2021

V Hejtmánkovicích vítají jaro srdíčkovníkem

V Hejtmánkovicích před hospodou Šolcovna „vyrostl“ v těchto dnech unikátní strom. A nebylo potřeba přítomnosti botaniků, kteří by určili, do které čeledi strom patří. Všem je to na první pohled jasné – je to srdíčkovník.

„Ze známých důvodů se žádné akce nekonají, tak jsme si vymysleli udělat srdíčkovník, protože je máj – lásky čas. Takže lidi mají možnost si sem pověsit to svoje srdíčko. Zapojili se už lidi z vesnice, příští týden budou svoje srdíčka vyrábět Hejtmanky, mateřská škola je zapojená, může kdokoli,“ uvedla předsedkyně kulturní komice obecního úřadu v Hejtmánkovicích Dana Leierová.

Možnost vyvěsit své srdce mají všichni lidé z regionu do konce května. Všechny exempláře pak budou vystaveny v místní knihovně nebo na obecním úřadě.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)